Farmasi Katalog Türkiye Sende hemen üye ol ve kazan

Neden Farmasi ?

Neden FARMASİ‘yi Tercih Etmelisiniz?

 FARMASİ, kuruluşu 1946 yılına dayanan %100 yerli Türk sermayesi ile kurulmuş bir şirkettir. Farmasi ürünlerini tercih etmeniz ve Farmasi Network Marketing sistemiyle kazanmayı seçmeniz için yüzlerce neden sayabiliriz. Bunların bir kısmını aşağıda anlatıyor olacağız.

ÜRÜN KALİTESİ ve ŞİRKET GÜVENİLİRLİĞİ

 •  Tüm ürünlerin üretimi Türkiye’de İstanbul’da Avrupa’nın en  büyük entegre kozmetik üretim tesisine sahip modern fabrikalarda üretilmektedir.
 • Üretim tesisleri Sağlık Bakanlığı Denetiminde olup uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.
 • GMP (Good Manufacturing Practices-İyi üretim uygulamaları) sertikasına sahip olmak oldukça önemlidir.Farmasi GMP sertikasına sahiptir.Avrupa kozmetik yönetmeliğinin yeni temel özelliklerinden birisi de İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ile uyumluluktur. GMP’nin temel amaçlarından birisi de Avrua Birliği’nde dolaşımdaki kozmetik ürünlerinin güvenliğinin ve kalitesinin sağlanmasıdır. 2013 ylı itibariyle Avrupa ülkelerine ihracat yapan kozmetik firmaları bu sertifikayı almak zorundadır.
 • Farmasi, Helal Kozmetik Ürünleri Sertifikasına sahip olup,  tüm ürünlerde bu standartlara uygun üretilmektedir. Diğer ISO9001, GMP  gibi sertifikalarımızdan bazılarını BURADAN görebilirsiniz.
 • Farmasi ürünlerinin üretim ortamını ve hijyen standartlarını, AR-GE labaratuvarlarını düzenlenen gezilerle görebilirsiniz. Böylece hangi kalitede ürünlerle çalıştığınızı rahatlıkla görme imaknınız olur. Başka bir çok network marketing firmasında bu imkanı bulamazsınız. Böylece tanıdıklarınıza gönül rahatlığı ile  katalogtan ürünlerimizi tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyelerinizden para kazanabilirsiniz.
 • Farmasi oldukça köklü bir kuruluş olup, geçmişi 1946 yılına dayanmaktadır. Bu gün var yarın yok olan şirketlerden değildir. Üretici olmayan firmalar, network marketing sektöründe başarılı olamadığı görülmektedir.
 • Network marketing sektöründe bir firmayla çalışacaksanız, kesinlikle şirketin mali yapısı oldukça güçlü olmalı ve ürünleri kendi üretiyor olmadılır. Farmasi bu özelliklere sahip, 2009 ylında kendi alanında Türkiye’de ihracat şampiyonu olmuş bir oldukça güçlü 118 ülkeye ihracat yapan ülkeminizin gözbebeği firmalarındandır.
 • Bir firmanın başarılı olduğunu ürünlerinin kaç ülkede kullanılıyor olduğundan da anlayabailirsiniz. Farmasi ürünleri Türkiye ile birlikte dünyada 119 ülkede kişisel bakım,kozmetik ve temizlik ürünleri kategorisinde güvenle kullanılmaktadır.
 ÇALIŞACAĞINIZ ŞİRKETİN FİNANSMANI GÜÇLÜMÜ?

 

 • Farmasi 118 ülkeye ihracat yapacak kapasitede üretim yapan  her hafta tırlar dolusu ürünleri yurtdışına gönderip ülkemizin ekonomisine çok büyük katkıda bulunan, ihracat şampiyonu olmuş ülkemizin gurur kaynağı firmalarından bir tanesidir. Oldukça güçlü mali yapısı olan bu şirketin temsilcisi olmanız durumunda oldukça kazançlı çıkacağınızın garantisini veriyoruz.
ÜRETİM YAPIYORMU YOKSA DIŞARDAN ÜRÜN GETİRİP ONLARI TÜRKİYE PAZARINDA NETWORK MARKETING ile SATIYORMU?

 • Farmasi, Türkiye pazarında ürünlerini 2010 yılında  Network Marketing yöntemiyle satmaya başlamıştır. Çok hızlı bir şekilde diğer dünya ülkelerinden bazılarına da Network Marketing yöntemiyle ürün satışına başlamıştır. Network marketing sektörüne mantık üreticiden tüketiciye temsilcile aracılığı ile ulaşma mantığına  vardır. Bu hem üreticiler için hem temsilciler için hemde müşteriler için oldukça karlı bir yöntemdir. Çalıştığınız network marketing firması ürünlerin üreticisi değilse, bu sektörde başarılı olması oldukça zordur ve kısa bir süre sonra bu sektörden çıkacaktır. Network marketing yöntemiyle çalışmak istiyorsanız seçeceğiniz firmanın üretici firma olmasına dikkat ediniz. Bazı firmalar, bazı ürünlerin distribütörlüklerini alıp network marketing sektörüne giriyorlar. Örneğin ürünü veren firmaya bağımlılık olduğundan bir problem olması durumunda bu tür firmalarda sorun direkt size ve müşterilerinize yansıyacaktır. BU nedenle FARMASİ, Doğru zamanda, doğru yerde,doğru kazanç sistemi ve doğru ürünleri ile çalışacabileceğiniz bir firmadır.
 TEMSİLCİ KAZANÇ SİSTEMİNİ İNCELEYİN.

 • Çalışacağınız şirketin size ne kazandıracağı, primleri zamanında ödeyip ödemeyeceği de oldukça önemlidir. O nedenle finans yapısı güçlü,  üretim tesislerini gerektiğinde gidip görebileceğiniz bir şirkette çalışmak her zaman için harcadığınız emeğin boşa çıkmayacağını garanti altına almak için önemlidir. FARMASİ KAZANÇ SiSTEMİ oldukça kazançlıdır.
SATACAĞINIZ ÜRÜNLER’in HEDEF KİTLESİNDE YAŞ KISITLAMASI VAR MI?

 • Siz yada gurubunuz birlikte ne kadar çok ürün satışı olursa o kadar çok kazanırsınız. O nedenle Network Marketing’te çalışacağınız firmanın ürünleri hızlı tükenebilen, günlük kullanılan ve her yaşa hitap eden ürünler olması çok önemlidir. FARMASİ ürünleri de her evde günlük kullanılan bebekten yaşlıya her yaşa hitap eden  ürünlerdir.

 

TÜM TÜRKİYE’DEN KAYIT YAPABİLİYORMUSUNUZ?

 • Bazı firmalar bölgesel kayıtlar yapabilirken FARMASİ‘de tüm Türkiye’den kayıt yapabilirsiniz. Komşularınızı tanıdıklarını kaydedebileceğiniz gibi, internet ve sosyal medyayıda kullanıp tüm Türkiye’den kayıt yaparak satış ağınızı tüm Türkiye’ye yayabilirsiniz.
 MİRAS BIRKABİLME

Yıllarca çabaladınız emek harcadınız sürekli gelir elde ettiğiniz bir gurubunuz olştu diyelim. Bu gurubunuzu tüm hakları ile çocuklarınıza bırkabilme hakkınız olmalıdır.  FARMASİ size bu imkanı sağlıyor.

ŞİMDİ SIRA SİZDE

Hemen Farmasi Temsilci Formunu doldurup SIFIR SERMAYE ve SIFIR RİSK ile istediğiniz kazanmaya varmısınız?

FARMASİ’DE AİLESİNE SİZLERİ’DE BEKLERİZ.