Farmasi Katalog Türkiye Sende hemen üye ol ve kazan

KÜÇÜK DOKUNUŞ BÜYÜK ETKİ FARMASİ BB

farmasi üyelik

KÜÇÜK DOKUNUŞ BÜYÜK ETKİ FARMASİ BB

Farmasi  BB Krem + BB Göz Kremi:

 

Farmasi BB Krem ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatır, içerisindeki macademia özü ile gün boyu nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırırken, yulaf özü cildi besleyerek onarmaya yardımcı olur. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. İpek protein sayesinde yumuşacık bir cilt sağlar. Kolajen ve Argan Yağı ile mimik ve yaşlılık çizgilerini azaltmaya yardımcı olur.

Kullanımı: Kremi temiz yüze küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın.

Makademya Fındığı Yağı : Doğal nem dengesini korumaya yardım eder ve yumuşak ve yatışmış bir ten sağlar. Kuru ve yıpranmış ciltlerde nem ve parlaklık sağlar.

Vitamin B3 : Niacin olarakta bilinen bu vitamin sağlıklı bir cilt sağlarken akne tedavilerinde destekleyicidir.

Yulaf Özü : Bol miktarda protein, Vitamin B ve mineral tuzları içerir. Bu değerli aktifler cildi besler ve dış etkenlere karşı korur.

İpek Ekstrakt :Güçlü nem dengeleyici özelliği ile taze, pürüzsüz parlak bir cilt bırakır. Antioksidan özellikleri ile akne ile mücadeleye yardımcı olur. Doğal bir parlaklık sağlar ve yaşlanma karşıtı etkiler gösterir.

Argan Yağı :Erken yaşlanmaya karşı koruyarak, ince çizgileri ve kırışıklıkların oluşumunu yavaşlatır. Doğal nem sağlayarak cildin parlak, pürüzsüz ve temiz görünmesini sağlar. 

Kollajen : Cildi dış darbelere karşı güçlü bir şekilde korur. Vücut ısısını ve kan akışını dengeler. Cildi yaşlanma etkilerine karşı korur.

farmasi üyelik

Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun.Arayın görüşelim 05497949467  farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.

 

 

No Comments

Comments are closed.