Farmasi Katalog Türkiye Sende hemen üye ol ve kazan

Farmasi Temsilcileri Her Ay Sipariş Vermek Zorundamı?

farmasi temsilcisi

Farmasi Temsilcileri Her Ay Sipariş Vermek Zorundamı?

FARMASİDE HER AY SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU VARMIDIR?
Temsilci olmak isteyen arkadaşların kafasına takılan sorulardan biride her ay sipariş vermek gerekir mi?

Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Farmasiye kayıt olduğunuz 6 ay boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşer.

Genelde insanlar ilk etapta denemek için bu işe başlarlar. Büyük bir bölümü de bu konuda deneyimsiz olup, hayal ettikleri imkanlara ilk başlarda erişemeyebilir. Fakat biraz zamana, biraz kendisini geliştirmeye ihtiyaç duyacağı için aynı zamanda temsilciliklerinin de iptal edilmesini istemezler. Bu durumda yapılacak en etkili uygulama ve kazanç için düzenli olarak  en az bir sipariş girmektir.

ASKIYA ALINMAK NE DEMEKTİR?

En az altı ay süreyle ürün siparişi vermemiş olan üyelerimiz sistem tarafından otomatik olarak pasifleştirilmektedir. Ekranda ilgili danışman askıya alındı olarak görünmektedir.

Askı dan alınan yeni kayıtlarımız kayıt olduktan itibaren 30 gün içerisinde sipariş vermez ise tekrar askıya alınmaktadır.

Farmasi Ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Farmasi ürünlerini a %30 varan indirimlerle satın almak için Farmasi’ye kayıt olunuz. Farmasi En İyisi. WHATSAP 0549 794 94 67 www.farmasikatalogturkiye.com

No Comments

Comments are closed.