Farmasi Katalog Türkiye Sende hemen üye ol ve kazan

Farmasi Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Niçin Farmasi Temsilcisi Olmalıyım?

FARMASİ ürünlerini katalog fiyatından %33 indirimli alabilmek, isterseniz ürünlerin satışını yaparak ek gelir elde etmek, isterseniz de kendinize ekip kurup yüksek miktarda para kazanmak için Farmasi ailesine katılabilirsiniz.

Kimler Farmasi Temsilcisi Olabilir?

18 yaşını doldurmuş, ev hanımları, emekliler,öğretmenler,doktorlar,öğrenciler kısacası ürünleri indirimli almak isteyen yada ek gelir elde etmek isteyen herkes Farmasi temsilcisi olabilir.

Farmasi Üyelik (Temsilcilik) Ücreti Ne Kadar?

Farmasi üyelik ücreti sadece Ağustos ayında sadece 4,99 TLdir. Yeni kayıtlara 2 adet Farmasi diş macunu hediye edilmektedir.

Her Ay Sipariş Zorunluluğu Varmı? Sipariş Vermesem Üyeliğim Düşer mi?

Farmasi temsilcilerinin her ay herhangi bir miktarda sipariş verme zorunluluğu yoktur. İhtiyacınıza göre istediğiniz zaman sipariş verirsiniz. Farmasi’de üyeliğinizin düşmesi söz konusu değildir. İstediğiniz zaman dilediğiniz miktarda sipariş girebilirsiniz.

Farmasi Kataloğunu Nasıl Elde Edebilirim?

Sitemizden başvuruda bulunun Farmasi Temsilcisi olmanız durumunda kargo ile adresinize ücretsiz olarak kataloğunuz kargo ile gönderilecektir. Sonrasında sipariş vermeniz durumunda sonraki ayların katalogları size ulaşıyor olacaktır.