Farmasi Katalog Türkiye Sende hemen üye ol ve kazan

Farmasi Nasıl Bir İş Sunuyor?

Farmasi Size Nasıl Bir Fırsat Sunuyor?

  Farmasi, ev hanımı,öğrenci,öğretmen,doktor,hemşire,işletmeci,kuaför 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir iştir.

Peki ne yapmanız gerekiyor?

 

İlk başta, Farmasi temsilcisi olmanız gerekiyor. FARMASİ TEMSİLCİ BAŞVURU formundan bu başvuruyu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından sizi bilgilendiriyor ve iş fırsatını değerlendirmek isterseniz kaydınızı açıyoruz.Temsilcilerden 1 defaya mahsus kez ilk siparişlerine kayıt ücreti olarak 2 TL ile 15 TL arasında değişen bir ücret alınır. Bu ücrette temsili bir başlangıç ücretidir.

Farmasi temsilcisi olmanız durumunda her ay çıkan FARMASİ KATALOĞU‘ndaki ürünleri %33 indirimle alma fırsatı sunulur. Farmasi temsilcisi olmanın 3 avantajı vardır.

  1. Kendi kullanacağınız tüm ürünlerimizi %33’e varan indirimle alırsınız.
  2.  %33 indirimli aldığınız ürünlerimizi, kataloğu komşularınıza,kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatından ürünleri satarak satış kâr ı elde edersiniz.
  3. Siz de kendi ekbinize başka temsilciler katarak tüm temsilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000,2000,5000,10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük bir ekip kurabilirsiniz.

FARMASİ TEMSİLCİLERİNE BU KADAR YÜKSEK PARAYI NEDEN VERİYOR?

 Farmasi ürünlerin ana üretici firmasıdır. Şimdi size klasik pazarlamada parayı kimlerin kazandığını ve Farmasi network pazarlamasında parayı kimin kazandığının farkını anlatalım.

klasikpazarlama

Yukarıdaki resme baktığımızda, üretici firmanın ürünü  tüketiciye ulaşana kadar bir çok aracıdan geçer. Bazılarını belirtmeye çalıştık. Hatta burda çok önemli olan reklam maliyetide eklenebilir.

Şimdi üreticinin 195 TL satış fiyatı belirlediği ürün, tüketiciye ulaşana kadar 395 TL oluyor. Her bir geçiş noktasında ürünün fiyatı artarak gidiyor ve bu sistemde parayı aracılar kazanıyor.

Farmasi Network Marketing sisteminde ise;

farmasipazarlama
Katalogtaki ürünleri üreten Farmasi, ürünlerini temsilcileri aracılığı ile tüketiciye ulaştırır. Burada diğer aracılar aradan çıktığı için Farmasi ne reklam parası ödeyecektir, ne marketelrde raf parası ödeyecektir. Tüm reklamı ve ürünlerin son kullanıcıya tanıtımını tavsiyesini, FARMASİ TEMSİLCİSİ yaptığı için aracıların kazanacağı tüm parayı temsilciler kazanır.

Bu pazarlama modeli 21. yüzyılın en etkili pazarlama modelidir. BU modelde hem üretici firma, hem temsilci, hem de tüketici kazanır.

 FARMASİ sizlere bu fırsatı sunuyor. Başkalarının kazandığı gibi siz de oldukça kazançlı sistemimizle yüksek gelirler elde edebilirsiniz.