Farmasi Katalog Türkiye Sende hemen üye ol ve kazan

Farmasi Kazanç ve Kariyer Planı

FARMASİ KAZANÇ ve KARİYER PLANI

     Farmasi ürünlerinin temsilcisi olan herkes kendi alt guruplarını oluşturarak oldukça yüksek gelirler elde edebilmektedir. Bunu bir iş olarak gören herkes başarılı olmaktadır. 1-2 yıl içersinde bir  memurun,bir öğretmenin, bir mühendisin alacağı maaş miktarından çok daha yüskek seviyede para kazanmanız bu işte mümkündür. Aşağıdaki kazanç sistemimizi inceledikten sonra FARMASİ TEMSİLCİ formunu doldurun ve SIFIR SERMAYE ve SIFIR RİSK ile işinize hemen anında başlayın.

farmasi ürünleri

FARMASİ’de ilk aşamada  2 tür gelir vardır. Bu gelirleri temsilci olduğunuz anda hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Birinci gelir, kişisel satışınızdan elde edeceğiz kazanç
 • İkinci gelir, oluşturduğunuz gurubun satışlarından elde edeceğiniz kazanç

Yukarıda örneği incelersek, siz FARMASİ TEMSİLCİSİ oldunuz ve o ay 125 TL puanlık satış yaptınız varsayalım. Burda kişisel satışınızdan yaklaşık 35 TL kazanırsınız.

Çevrenizdeki kişilere bu iş fırsatını anlattığınızı varsayalım. Kişilerin bazıları kendi ürünlerini indirimli olarak almak isteyebilir, kimileri iş olarak yapmak isteyebilir. 5 kişiyi kendi alt ekibinize temsilci olarak kaydettiğiniz varsayalım. Onlarda 125 TL puanluk sipariş vermeleri durumunda toplam sizin kendi TL puanınızla birlikte puanınız 750 TL puan olaccaktır.

Bu durumda sağ taraftaki aşağıda detaylı anlatacağımız Farmasi Kariyer ve Prim Seviyesi %6 seviyesine ulaşırınız. Bu durumda alacağınız prim yaklaşık 35 TL dir.

Sizin geliriniz 35 TL+gurubunuzun geliri 35 TL=70 TL gibi aylık geliriniz olur.

Tek başınıza sürekli satış yapmakla belirli bir gelir elde edebilirsiniz. Ancak çok daha yüksek gelirler elde temek için ekibinizi ürekli büyütmelisiniz. Aşağıdaki şekidle büyümeyi sağlarsanız çok kısa sürede çok yüksek gelirlere ulaşabilirsiniz.

farmasikariyer1
 •  Farmasi temsilcisi yada danışmanı olduktan sonra siz de başka ilk aşamada tanıdıklarınızdan yada ulaşabileceğiniz 5 kişiye aşağıda anlatacağımız iş fırsatını anlatın.Bu sayı 5 ten fazlada olabilir. Örneklemek  için 5 sayısı verildi.
 • İşi öğretmiş olduğunuz her 5 kişiye de sizin onlara öğrettiğiniz gibi 5’er kişi şeklinde büyümelerini sağlayınız.
 • Şekildeki örnekte gördüğünüz gibi 97.655 kişi bu şekilde büyümeniz durumunda sizin gurubunuzda olacaktır.Bu sayı oldukaç yüksek bir sayıdır. Gurup şelinde büyümek size aylık çok büyük satış ciroları oluşturacak bu kazancınız bu cirolar üzerinden hesaplanarak heabınıza oldukça yüksek miktarlarda yatacaktır.farmasitürkiye 1 Ay içerisinde tek başınıza yada gurubunuzla birlikte250 TL Puan      %3    Danışman750 TL Puan      %6    Danışman1200 TL Puan     %9    Lider2.500 TL Puan   %12   Lider

  6.000 TL Puan   %15   Lider

  12.000 TL Puan %18   Lider

  18.000 TL Puan %22   Müdür

  seviyesine ulaşırsınız. Bu seviyeye her FARMASİ TEMSİLCİSİ ulaşabilir. Yukarıdaki grafikte yaklaşık bu seviyelerde alacağınız miktarlarda görülmektedir.

  Tabi kazançlar burada da bitmiyor. Farmasi’de istediğiniz kadar kazanabilirsiniz.farmasi-katalog

  Müdür olduktan sonra müdür olduğunuz andan itibaren 1 yıl içinde tek başınıza yada aralıklarla 5 kez %22 seviyenizi korumanız durumunda DİREKTÖR ünvanına ulaşırsınız.  Direktör ünvanına ulaşan herkesi istemesi durumunda FARMASİ SGK lı yapıyor. Mevcut SGK sı olanlar içinse SGK primi kadar aylık hesabına para yatırıyor. Bunu yapan başka bir Network Marketing Firması Türkiye’de yok.

  Direkt size bağlı ekipten 2 Direktör çıkarmanız durumunda ALTIN DİREKTÖR

  Direkt size bağlı ekipten 4 Direktör çıkarmanız durumunda PLATİN DİREKTÖR

  Direkt size bağlı ekipten 8 Direktör çıkarmanız durumunda ZÜMRÜT DİREKTÖR

  Direkt size bağlı ekipten 12 Direktör çıkarmanız durumunda ELMAS DİREKTÖR

  ünvanlarına ulaşırsınız. Bu seviyelerdei gelirler oldukça yüksek olduğu için eğitimlerimizde öğrenebilirsiniz.farmasi-genel-satış-network

  DAHA BİTMEDİ

   Şimdiye kadar maaşlı işlerde çalıştınız yada ev hanımısınız, size çok çalıştınız diye Araba ve tatil hediye ettiler mi? FARMASİ size bunların hepsini veriyor. İşte bu nedenle bu mükemmel iş fırsatını değerlendirin.Hayalinizde ne varsa elde edin.farmasi-kataloğu

  ZUMRUT-direktor  mercedes-c180-cdi-2013-3